Aktualności
Coraz większą popularność w fizjoterapii neurologicznej dzieci zdobywa Terapia Integracji Sensorycznej. Zapraszamy na bezpłatny wykład!
31 października odbędzie się szkolenie wewnętrzne dla pracowników Fizjofitu, dlatego tego dnia pracujemy krócej. Zamykamy o godzinie 18:00.   1 listopada Fizjofit będzie nieczynny. 2 listopada będziemy pracować według standardowych godzin pracy.
Do oferty Fizjofitu wkracza Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej. Tylko w październiku Diagnoza SI w cenie 150 zł!
8 września obchodzimy Światowy Dzień Fizjoterapii. Z tego okazji, jak co roku bierzemy udział w Sobocie z Fizjoterapią organizowanej przez Fizjoterapia Polska. Ale w Fizjoficie świętujemy przez cały tydzień!
W dniach 5-9 czerwca odbędą się dni otwarte Fizjofitu...
W dniach 26-27 maja wyjeżdżamy na weekend szkoleniowy. Od godziny 15:00 w piątek oraz całą sobotę Centrum Fizjoterapii Fizjofit będzie nieczynne.
Zapraszamy na Dzień Dziecka do Centrum Fizjoterapii Fizjofit!
Wszystkich pacjentów po przebytym udarze mózgu oraz ich rodziny zapraszamy na bezpłatny wykład pt. Udar i co dalej - już 26 kwietnia o godz. 18:00.
Już 22 kwietnia w Centrum Fizjoterapii Fizjofit odbędzie się kolejny Dzień Otwarty. Tym razem zapraszamy wszystkich seniorów...