Aktualności
8 września obchodzimy Światowy Dzień Fizjoterapii. Z tego okazji, jak co roku bierzemy udział w Sobocie z Fizjoterapią organizowanej przez Fizjoterapia Polska. Ale w Fizjoficie świętujemy przez cały tydzień!
W dniach 5-9 czerwca odbędą się dni otwarte Fizjofitu...
W dniach 26-27 maja wyjeżdżamy na weekend szkoleniowy. Od godziny 15:00 w piątek oraz całą sobotę Centrum Fizjoterapii Fizjofit będzie nieczynne.
Zapraszamy na Dzień Dziecka do Centrum Fizjoterapii Fizjofit!
Wszystkich pacjentów po przebytym udarze mózgu oraz ich rodziny zapraszamy na bezpłatny wykład pt. Udar i co dalej - już 26 kwietnia o godz. 18:00.
Już 22 kwietnia w Centrum Fizjoterapii Fizjofit odbędzie się kolejny Dzień Otwarty. Tym razem zapraszamy wszystkich seniorów...  
Z dniem 1 maja 2017 r. wprowadzamy zmiany cen niektórych usług w Centrum Fizjoterapii Fizjofit.
Już 20 kwietnia (czwartek), wspólnie z 4Sport Lab zapraszamy wszystkich sportowców na profesjonalne badanie wydolnościowe.  Badanie przeprowadzi Kamil Rajczak z 4Sport Lab, w Centrum Fizjoterapii Fizjofit w Gliwicach, przy ul. Szparagowej 19.  
ZAPISY ZAMKNIĘTE Wychodząc naprzeciw potrzebom podnoszenia poziomu przygotowania motorycznego piłkarzy od najmłodszych lat, grono specjalistów z obszaru przygotowania motorycznego Centrum Fizjoterapii Fizjofit zaprasza na szkolenie przeznaczone dla instruktorów i trenerów piłki nożnej pracujących z młodzieżą poświęcone przygotowaniu motorycznemu w piłce nożnej dzieci i młodzieży.
Zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE dla Pacjentów po UDARZE oraz ich rodzin.